Tiranë, mjeti humb kontrollin dhe del nga rruga, shpëton paq shoferi

Tiranë, mjeti humb kontrollin dhe del nga rruga, shpëton paq shoferi

Tjetër aksident në Tiranë. Në rrugën "Llazar Shapatini”, shtetasi A. B., duke drejtuar automjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

EMISIONET