Policia rrethon zonën, qytetarë të tronditur/ Pamjet e para nga Elbasani, ku afer stadiumit u vra një 25 vjeçar

Elbasani është tronditur mbrëmjen e sotme (17 gusht 2022) nga një vrasje e ndodhur pranë stadiumit.

Video e mbërritur nga vendi i ngjarjes tregon se vrasja ka ndodhur në një zonë të popullura afër "Elbasan Arena" në lagjen "Kushtrimi" dhe të shumtë janë qytetarët që janë shokuar nga krimi.

Viktima është Madrid Ulqinaku, rreth 25 vjeç.

Nga video duket se viktima është ekzekutuar afër një makine.

I riu sapo kishte dalë nga lokali dhe është qëlluar me armë në momentin që ka qenë duke hipur në makinë.

Klikoni ketu per informacionet shtese NE PERDITESIM/ I riu vritet me armë zjarri pranë stadiumit "Elbasan Arena", në kërkim autori 20 vjeçar

EMISIONET