Plagosi me thikë 3 persona në Laprakë, lihet në burg 40-vjeçari

Plagosi me thikë 3 persona në Laprakë, lihet në burg

Altin Merxhushi është lënë në burg nga Gjykata e Tiranës.

Ai plagosi 3 persona pak ditë më parë në zonën e Laprakës e më pas u dorëzua.

"Altin Mergjyshi, autori i plagosjes së 3 personave në Laprakë, është njohur këtë të enjte me masën e sigurisë arrest me burg.

Ai plagosi me thikë Viktor e Rigera Rrapollarin, babë e bijë, dhe bashkëshortin e kësaj të fundit, shtetasin italian, Masimo Masovillo", raporton per "Ora News" gazetari Edison Vatnikaj.

gjykata burg altin merxhushi

EMISIONET