Sulmi me armë ndaj Top Channel, gazetari Vatnikaj jep detaje të reja

Gazetari i Ora News Edison Vatnikaj i ftuar në Emisionin Epiqendër të Moderatores Sonila Musai dha detaje në lidhje me ngjarjen e dy ditëve më parë ndaj ambinteve të Top Channel.

Vatnikaj tha se po analizohen të gjitha informacionet që disponon Policia e Shtetit dhe agjenci të tjera ligjzbatuese të cilat do të ndihmojnë grupin hetimor, për kryerjen e këtij hetimi ndërsa bëri të ditur se Policia e Shtetit ka ofruar për qytetarët që të japin informacion për autorët e kësaj ngjarjeje shpërblim prej  100 000 euro.

EMISIONET