Gjendet e vdekur motra e njërit prej të moshuarve që u vra në Dropull

Gjendet e vdekur motra e njërit prej të moshuarve që u vra

Një ngjarje e rëndë ka ndodhurnë fshatin Bodrisht, ku  Marianthi Barka, 90 vjeç dyshohet se është rrëzuar nga shkallët e banesës së saj.

Ajo jetonte e vetme dhe kishte vendosur shkallën të lante sterën, por është rëzuar duke gjetur vdekjen.

Kjo e fundit është motra e Kleoniqi Ilias, 88 vjeçarja e gjetur e vrarë në banesën e saj së bashku me bashkëshortin, Kosta Ilia, në fillim të këtij muaji, po në këtë fshat.

EMISIONET