FOTO/ Merr flakë makina para Prefekturës së Durrësit

FOTO/ Merr flakë makina para Prefekturës së Durrësit

Para prefekturës së qytetit të Durrësit ka marre flakë një mjet “Benz tip B Class.

Shoferi ka arritur që të dalë dhe të ndërhyjë për të shuar flakët në kohë pa rritur efektin e dëmtimeve që mund të ndodhnin.

Ndërkohë zjarrfikësit kanë shkuar me shpejtësi, ndersa mesohet se automjeti drejtohej nga nje grua.

durrës makina digjet makina

EMISIONET