Fier, i riu dhunon avokatin në zyrën e tij

Fier, i riu dhunon avokatin në zyrën e tij

Dhunohet një avokat në Fier. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:40, në lagjen "29 Nëntori".

Shtetasi D. Sh., 34 vjeç, banues në Fier, dyshohet se për motive të dobëta, ka goditur me sende të forta në zyrën e tij, shtetasin E. S., 50 vjeç, me detyrë avokat.

Eshtë shpallur në kërkim shtetasi D. Sh dhe po punohet për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

fier dhunohet avokati

EMISIONET