Fier, gruaja bie nga kati i tretë i pallatit

Fier, gruaja bie nga kati i tretë i pallatit

Në grua mbeti e plagosur në Fier pasi dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i pallatit.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 19:40, në lagjen "8 Shkurti".

Shtetasja T. B., 54 vjeçe ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

fier plagoset gruaja

EMISIONET