Durrës, gjendet pa shenja jete në banesë ukrainasja 46-vjeçare

Durrës, gjendet pa shenja jete në banesë ukrainasja

Një 46-vjeçare nga Ukraina është gjetur pa shenja jete në banesë.

"Më datë 10.02.2023, në lagjen nr. 13, Durrës, është gjetur në banesë, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasja ukrainase N. Y., 46 vjeçe", njofton policia.

Paraprakisht dyshohet se 46-vjeçarja e ka humbur jetën nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

EMISIONET