Dhunohen mjekët e urgjencës së spitalit në Tiranë, autori në kërkim

Dhunohen mjekët e urgjencës së spitalit në Tiranë,

Mjekët në urgjencën e Spitalit numër 5 në Tiranë raportohet se janë dhunuar.

Ende nuk dihen shkaqet e dhunës së ushtruar, ndërsa policia mësohet se po punon për kapjen e autorit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

EMISIONET