Detaje nga masakra në Paskuqan/ 2 gra të vdekura nga arma e dhëndrrit, 2 të plagosur në gjendje të rëndë. Autori në kërkim

Ramazan Hutra është personi që ka qëlluar me armë zjarri drejt familjes së gruas, duke lënë të vdekura dy gra.

Gjithashtu bëhet me dije se ka edhe të plagosur të cilët janë transportuar në spitalin e Traumës, ndërsa mësohet se janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkaq mësohet se te Spitali i Traumës janë dërguar tre persona:

"Njëri prej tyre ka ndërruar jetë, një tjetër në ekzaminim dhe i treti në sallë operimi.

Ata janë plagosur me armë zjarri dhe mjete prerëse", bëjnë me dije burimet.

Detaje nga masakra në Paskuqan/ 2 gra të vdekura nga arma e
Ramazan Hutra

 

vrasja ramazan hutra paskuqan

EMISIONET