Vetëm një orë më parë , reperi i njohur Stresi ka lajmëruar ndjekësit e tij në “Instagram” se  ka kryer tamponin për Covid-19 dhe  ka rezultuar pozitiv.

Në postimin e tij në “Instastory”, reperi ka treguar se menjëherë po shkon të izolohet gjithashtu

Gjithashtu ai i bën thirrje të gjithë ndjekësve të tregojnë kujdes dhe të ruajnë veten pasi me virusin nuk mund bëjmë shaka.

“Konfirmohet pozitiv. Ruani veten unë po iki menjëherë të vetizolohem”– shkruan Stresi.