Tifozja e Liverpoolit, Veronika Bielik me postime të nxehta në rrjetet sociale

Tifozja e Liverpoolit, Veronika Bielik me postime të nxehta në rrjetet

Veronika Bielik, blogere dhe tifoze e Liverpulit, njihet si modelja më seksi e “Instagram”-it.

30-vjeçarja polake, e cila konsiderohet gjithashtu si një prej femrave me të pasmet më të bukura, vijon të dhurojë show me postimet e saj “hot” në rrjetin social.

Për të parë imazhet kliko KËTU

EMISIONET