Kombëtarja, Sylvinho optimist për të ardhmen dhe i lumtur me jetën në Tiranë (VIDEO)

Kombëtarja, Sylvinho optimist për të ardhmen dhe i lumtur me

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Sylvinho flet në një intervistë të gjatë për kanalin zyrtar të FSHF rreth jetës së tij në Tiranë por edhe për objektivat që ai bashkë me skuadrën ka në këto eleminatore të Euro 2024.

Tekniku i skuadrës kuqezi shfaqet optimist por edhe shumë i angazhuar me organizimin e të gjithë zinxhirit të grupmoshave gjatë qëndrimit me kohë të plotë në Tiranë.

 

EMISIONET