FOTO+VIDEO/ Rey Manaj ndëshkon Fenerbahcen, por ekipi i tij nuk ia del në Stamboll

FOTO+VIDEO/ Rey Manaj ndëshkon Fenerbahcen, por ekipi i tij nuk ia del

Rey Manaj nuk ndalet as përballë Fenerbahces, kundërshtar të cilin e ka ndëshkuar në “Sukru Saracoglu Stadium“.

Pjesa e parë u mbyll 2-0 për Fenerbahcen, teksa goli i sulmuesit lushnjar e ka bërë më dramatike takimin në Stamboll.

FOTO+VIDEO/ Rey Manaj ndëshkon Fenerbahcen, por ekipi i tij nuk ia del

Sulmuesi shqiptar i Sivassporit, rihapi ndeshjen në minutën e 50-të, moment kur kontrolloi bukur një top dhe tundi rrjetën kundërshtare.

Por goli i sulmuesit shqiptar nuk i ka shërbyer fitores, pasi ekipi i tij humbi me rezulatin 4-1.

FOTO+VIDEO/ Rey Manaj ndëshkon Fenerbahcen, por ekipi i tij nuk ia del

Ky është goli i pestë sezonal në Superligën turke për 26-vjeçarin, i cili po kalon një formë të mirë sportive.

EMISIONET