U akuzua nga studentja shqiptare për përdhunim në grup, reperi grek: Unë jam i dhunuari në këtë rast

U akuzua nga studentja shqiptare për përdhunim në grup, reperi

Reperi grek Rack, i cili u lirua me kusht pasi u akuzua për përdhunim në grup nga një studente shqiptare, ka folur për mediat greke dhe ka shpjeguar se çfarë ka ndodhur saktësisht.

“Kam shkuar në një koncert në Rethymno, vij nga Kreta, nga Sfakia.Para se të shkonim në hotel, shkuam të merrnim gjëra për të ngrënë.Qëllimi im ishte të shkoja në hotel, të haja dhe të flija.

Kështu shkuam në hotel, një miku im kishte një lidhje me një vajzë nga klubi, ai e thërret të vijë dhe ajo erdhi.

Të gjithë e kuptuam që ajo nuk ishte në humor romantik për të bërë diçka me shokun tim, por me mua, dhe unë nuk doja, sepse po të doja do të isha në një situatë shumë të keqe tani.

Unë do të dukesha fajtor, sepse vajza që në momentin që donte të bënte diçka, përsëri derisa të vërtetohej e kundërta, do të isha unë fajtor!

Unë jam falur gjithë natën, kam folur me avokatët e mi, të shohim si do ta trajtojmë dhe sapo doli mjekësia ligjore u dorëzova.

Nuk doja të më shihnin atje me reputacionin e një përdhunuesi pa qenë i tillë.

Më pas ia lashë jetën në dorë të drejtësisë dhe i falënderoj që kanë parë të gjitha detajet dhe provat.

Kam rënë nga retë se e di që nuk kam bërë kurrë një gjë të tillë dhe nuk do ta bëj.

Nuk ka nevojë të tillë, unë nuk jam ai lloj njeriu dhe ata që më njohin personalisht e dinë se sa shumë i dua dhe i respektoj gratë.

Pas vdekjes së babait, u rrita me tre gra.Gjyshja ime merrte droga psikotrope, mamaja ime në ankth.

Ato menduan se ajo që po kaloj është e padrejtë.

Vetëm të shohësh mediat që ripostojnë diçka të tillë sikur e kam bërë unë është tragjike!

Ky është përdhunim, unë jam i dhunuari në këtë rast.Kështu ndihem psikologjikisht pas asaj që kam kaluar".

perdhunim reperi grek

EMISIONET