"Ç’ju desh shkijeve aty…ku shqiponja gati rri" Tifozët e Tiranës vargje ironike për serbët

"Ç’ju desh shkijeve aty…ku shqiponja gati rri"

Kanë qenë shumë të pakët tifozët mesditen e sotme në staiduin “Selman Stërmasi” ku u zhvilluar ndeshja e kampionatit mes Tiranës dhe Laçit e cila përfundoi me shifrat 0-3 për kurbinasit.

Megjithatë më tepër se për ndeshjen dhe për të mbështetur skuadrën e tyre që sërish u mund tifozët bardheblu i kanë dedikuar një mesazh serbëve të vrarë në Veriun e Kososvës.

“Qajnë çetnikët e Serbisë…derdhën gjak e sot mbajnë zi, po ç’ju desh shkijeve aty…ku shqiponja gati rri!”

EMISIONET