Zbulohen emrat e kandidatëve të PS-së në Qarkun e Korçës. Gëzim Topçiu i Maliqit, për rekord “Gines”

Partia Socialiste ka zyrtarizuar mbrëmjen e sotme emrat e kandidatëve për kryetarë të bashkive në Qarkun e Korçës që do të marrin pjesë në zgjedhjet vendore të 14 majit.

Dhe ajo që bie në sy në këtë listë është rekordi i Gëzim Topçiut i cili kërkon mandatin e shtatë në Maliq.

QARKU KORCË

Bashkia Korçë - Sotiraq Filo

Bashkia Kolonjë - Erion Isai

Bashkia Devoll - Eduard Duro

Bashkia Maliq - Gëzim Topçiu

Bashkia Pogradec - Ilir Xhakolli

Bashkia Pustec - Pali Kolefski

partia socialiste kandidatë

EMISIONET