ZYRTARE/ Zbulohen emrat e kandidatëve të PS-së në Qarkun e Fierit. Konfirmohet Qerim Ismaili në Mallakastër

ZYRTARE/ Zbulohen emrat e kandidatëve të PS-së në Qarkun e

Partia Socialiste ka zyrtarizuar mbrëmjen e sotme emrat e kandidatëve për kryetarë të bashkive në Qarkun e Fierit që do të marrin pjesë në zgjedhjet vendore të 14 majit.

Dhe ajo që bie në sy në këtë listë është rikandidimi i Qerim Ismailit në Mallakastër.

QARKU FIER

Bashkia Fier - Armando Subashi

Bashkia Divjakë- Josif Gorreja

Bashkia Lushnje - Eriselda Sefa

Bashkia Mallakastër - Qerim Ismaili

Bashkia Patos - Fation Duraj

Bashkia Roskovec - Majlinda Bufi

fier qerim ismailaj partia socialiste

EMISIONET