"Revolucioni" i opozitës, ironizon Taulant Balla: Thuaju të presin pak!

"Revolucioni" i opozitës, ironizon Taulant Balla: Thuaju të

Ndërsa opozita kërkon dorëheqjen e Ramës në protestën e dytë, të shtunën para Kryeministrisë dhe sot para Kuvendit, kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla në një prononcim për Ora News me gazetaren Nertila Dosti teksa i drejtohej sallës së Kuvendit u shpreh:

"Do presin një çikë.Thuaju të presin pak" u shpreh ai.

Më herët dhe deputeti Petro Koçi foli për një lëvizje të dëshpëruar të një opozite në krizë.

protesta e opozites

EMISIONET