Meta: Ndryshimi më 14 Maj bazohet tek plani i Belind Këlliçit. Do i japë Tiranës zhvillimin që meriton

Meta: Ndryshimi më 14 Maj bazohet tek plani i Belind Këlliçit.

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shprehur optimist për zgjedhjet lokale që do të mbahen ë 14 maj.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Meta ka shkruar se “ndryshimi më 14 maj bazohet te plani i mirë menduar i kryebashkiakut të ardhshëm Belind Këlliçi.”

“Ndryshimi më 14 Maj bazohet tek plani i mirë menduar i kryebashkiakut të ardhshëm Belind Këlliçi.

Plani i tij konkret ul taksat, ul koston e jetesës dhe i jep Tiranës zhvillimin që meriton.

Bashkë????Fitojmë!”, ka shkruar Meta në Facebook.

ilir meta këlliçi belind këlliçi meta

EMISIONET