Masakra te "Don Bosko", Berisha nxjerr videon: Përgjaket Tirana nga banda të qeverisë

Masakra te "Don Bosko", Berisha nxjerr videon: Përgjaket Tirana

Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e sotme (12 mars) pasi një përplasje me armë zjarri ndodhi mbrëmjen e sotme në një lokal në zonën e Don Boskos.

Plumbat lanë të vdekur banakieren e lokalit, të identifikuar si Mimoza Paja, 62 vjeçe dhe të plagosur 5 të tjerë, mes tyre dhe një vajzë 10 vjeçe.

Lidhur me këtë ngjarje të rëndë ka reaguar edhe kryedemokrati Sali Berisha, i cili përmes rrjeteve sociale ka publikuar dhe një video të një deklarate të bërë nga kryeministrit Edi Rama gjatë një interviste televizive.

vrasja atentat mimoza paja sali berisha don bosko sahit murati fatjon murati astrit meraj emanuel sala ermir bejuku genc shohalli

EMISIONET