VIDEO/ Efi zbulon banorin që mbështet brenda shtëpisë: E kam shumë xhan...

VIDEO/ Efi zbulon banorin që mbështet brenda shtëpisë: E kam

Ish-finalistja e “BBVA3”, Efi Dhedhes ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në rrjetin social "Instagram".

Një ndër pyetjet që iu drejtua ishte se “Me kë je në ‘Big Brother”, ndërsa Efi tregoi se mbështet Romeo Veshaj dhe ka besim që ai do dalë shumë mirë.

Megjithatë ajo nuk la pa përmendur emrat e disa konkurrentëve të tjerë që mbështet, të cilët janë Heidi Baçi me të cilën moderator po nis një romancë, Lediona, Erjola dhe Lisi.

“Kam shumë shpresë te Romeo, e kam shumë xhan dhe mendoj se mund t’ia dalin shumë mirë. Më pëlqen shumë Heidi, Lediona, Erjola dhe Lisi”, tha Efi.

EMISIONET