Pique syprizon të dashurën me dhuratën luksoze për ditëlindje

Pique syprizon të dashurën me dhuratën luksoze për

Gerard Pique është bërë sërish kryetituj me gjestin e tij të fundit romantik. Atletja 34-vjeçare, e cila më parë kishte një lidhje të gjatë me këngëtaren Shakira , tashmë dihet se është në lidhje me Clara Kia , një grua shumë më e re.

Së fundmi, Pique ka festuar 24-vjetorin e ditëlindjes së partneres së tij me stil madhështor duke e trajtuar atë me një udhëtim luksoz në Emiratet e Bashkuara Arabe. Dhurata unike dhe ekstravagante ishte mënyra perfekte për të festuar ditëlindjen e parë të Kias që kur lidhja e tyre u bë publike. 

Siç raporton Marca, Pique është i çmendur pas të dashurës së tij dhe dëshiron t'i tregojë asaj se sa shumë kujdeset për të.

Çifti do të kalojë disa ditë në Emiratet e Bashkuara Arabe, duke eksploruar pamjet e famshme të vendit. Nga arkitektura mahnitëse e Burj Khalifa deri tek kënaqësitë e blerjeve të Dubai Mall, çifti do të ketë shumë për t'i mbajtur ata të zënë gjatë qëndrimit të tyre.

Megjithatë, udhëtimi nuk do të zgjasë përgjithmonë dhe pas disa ditësh, Pique do të duhet të lërë partneren e tij për të fluturuar drejt Miami. Atje ai do të kalojë kohë me djemtë e tij Milan dhe Sasha, të cilët tashmë jetojnë me nënën e tyre, Shakira. 

Raportet e shtypit të huaj thonë se futbollisti do të qëndrojë në Miami për dhjetë ditë për të kaluar kohë cilësore me fëmijët e tij, të cilët nuk banojnë më në Barcelonë.

 

EMISIONET