Pamje të nxehta: “Çmenden” vajzat në suitë, Olta dhe Deamishel puthen në buzë e këmbë (Video)

Pamje të nxehta: “Çmenden” vajzat në suitë,

Mbrëmjen e djeshme gjatë primes një nga suprizat që u bë ishte pikërisht suita e rezervuar për Oltën dhe një nga banorët që ajo përzgjodhi, Dean.

Pas mbarimit të prime-s ashtu si dhe e do tradita banorët kishin darkën speciale, të cilën Olta dhe Dea e hëngrën në suitë.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë.

Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: ‘Duhet të iki unë tani’, por vajzat e kaluan me të qeshur.

 

 

 

 

EMISIONET