'Ouu, vishu se na mbyte'! Show apo flirt? Luizi nuk 'reziston' ndaj Jorit

'Ouu, vishu se na mbyte'! Show apo flirt? Luizi nuk

Në “Big Brother VIP” është mbajtur së fundmi “Miss & Mister Big Brother” ku Luizi, Olta dhe Kristi ishin në rolin e jurisë. Jori sfiloi para tyre e veshur me një fustan të shkurtër duke u ndalur kryesisht te Luizi.

Reagimet e këngëtarit para modeles bukuroshe po komentohen shumë në rrjet. Për lojë ose jo, Luizi është shprehur: O nënë (nis të freskohet me kapele)! Avash avash, ke kohën tënde, do vish dhe këtej te juria pak?

Jori afrohet afër tij.

Luizi: Ouu, ouuu

Olta: Më fal pse ndalove vetëm te Luizi? Jam unë kryetarja e jurisë.

Pas sfilatës dyshja kanë kërcyer bashkë dhe Luizi i ka thënë: Vishu se na mbyte!

Nga një pjesë e madhe e komentuesve fjalët e Luizit janë parë si flirt ndaj Jorit, mirëpo të tjerët mendojnë se i ka thënë vetëm për show-n.

EMISIONET