Ofendoi Beatrix Ramosajn, reagon për herë të parë Albano Bogdo: Më ka bekuar zoti me...

Ofendoi Beatrix Ramosajn, reagon për herë të parë Albano

Ka reaguar për herë të parë aktori i humorit Albano Bogdo lidhur me deklarata fyese që bëri ndaj këngëtares Beatrix Ramosj.

Albano, përmes një Story në Instagram shkruan se e ka bekuar zoti me lirinë e fjalës, lirinë e mendimit dhe kryqëzimin publik nëse përdor njërën nga të parat.

Kujtojmë se Bogdo përdori një gjuhë fyese ndaj Beatrix Ramosaj teksa po komente vëllain e saj Alban Ramosaj për largimin nga muzika.

Ofendoi Beatrix Ramosajn, reagon për herë të parë Albano

EMISIONET