Një vit që nga shuplaka e bujshme e Will Smith ndaj Chris Rock në Oscar - Pasojat që i la aktorit ky gjest

Një vit që nga shuplaka e bujshme e Will Smith ndaj Chris Rock në

Shuplaka e Will Smith ndaj Chris Rock në Oscar, vitin që lamë pas, bëri xhiron e botës.

Gjithçka shpërtheu kur aktori dhe komediani Chris Rock bëri një koment për Jada Pinkett Smith, të cilin bashkëshorti i saj, Will Smith, nuk e mori po me aq humor. Ai u ngrit nga vendi, doli në skenë dhe e goditi në fytyrë.

Mirëpo pas gjithë asaj zhurme qëu shkaktua, çfarë ndodhi me Chris, si e përjetoi ai këtë episod të jetës së tij?

Ishte Leslie Jones, miku i Rock -ut, i cili është gjithashtu një aktor dhe komedian, i cili raportoi se Chris Rock kishte përdorur trajtim psikologjik për të kapërcyer atë që kishte ndodhur.

Për më tepër, Rokut iu desh të ndiqte terapinë i shoqëruar nga vajzat e tij, Lola dhe Zahra, për disa kohë.

“Kjo ishte poshtëruese. Me të vërtetë e preku atë. Njerëzit duhet të kuptojnë se vajzat e tij dhe prindërit e tij e panë në atë gjëndje,” tha Jones për revistën People.

“Ai duhej të shkonte në terapi me vajzat e saj,”

EMISIONET