“Çmendet” rrjeti/ Kiara në Turqi, Luizi në të njëjtin vend me ish të dashurën?

“Çmendet” rrjeti/ Kiara në Turqi, Luizi në të

Të marten Kiara është nisur për në Turqi, ndërkohë që Luizi bënte xhiro nëpër Tiranë. Por dje duket se rastësia e ka puqur me Jurgenën.

Burime nga Kryefjala.com kanë rrëfyer se Luizi dhe Jurgena kanë qenë në të njëjtin orar në të njëjtën parukieri.

Ndonse nuk dihet nëse dyshja kanë patur kontakt apo jo, por duket se urimet i kanë marrë live, ashtu siç dhe shprehen komentuesit.

“Çmendet” rrjeti/ Kiara në Turqi, Luizi në të

“Çmendet” rrjeti/ Kiara në Turqi, Luizi në të

EMISIONET