Kiara Tito dhe fiksimi i çuditshëm me Bora Zemanin

Kiara Tito dhe fiksimi i çuditshëm me Bora Zemanin

Kiara Tito,moderatorja e super përfolur brenda dhe jashtë shtëpisë së BBVIP2 përveçse po shijon martesën me Luiz Ejllin, padyshim që egon ja përkëdhel edhe fama.

Ndjekësit kanë kapur një detaj tek fotot e Kiarës dhe pozat duket se janë të ngjashme thuajse identike me ato të moderatores tjetër Bora Zemani.

Kujtojmë se vjet, Bora pati shpërthimin e saj mediatik ku Instagrami arriti në 1 milion ndjekës prej historisë me Donaldin në BBVIP1.

Edhe Kiara nuk mbetet pas me ndjekës, sepse numëron 700k dhe po qëndron aktive në rrjet për ti rritur duke pozuar si Bora..

EMISIONET