Sulmi ndaj makinës së Zhaklin Lekatarit, ja çfarë thotë policia e Tiranës

Sulmi ndaj makinës së Zhaklin Lekatarit, ja çfarë

Policia e Tiranës ka reaguar lidhur me lajmin e oponionistja e BBV Zhaklin Lekatari i është thyer një xham i makinës gjatë natës.

Policia bën me dije se në lidhje me një lajm të publikuar në portale për një automjet të dëmtuar në afërsi të stadiumit "Dinamo", ju sqarojmë se lajmi është i pavërtetë.

“Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë kërkon mirëkuptimin e mediave dhe para se të publikojnë lajme të kërkojnë informacion pranë DVP Tiranë.” – thuhet në njoftim.

EMISIONET