FOTO/ Kiara rikthehet në super formë, ja si duket ajo pas shtatzënisë

FOTO/ Kiara rikthehet në super formë, ja si duket ajo pas

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, u bënë prindër për herë të parë rreth 1 muaj më parë, emri i së cilës është Luna Mari Ejlli.

Siç duket Kiara nuk ka dashur të humbasë kohë, menjëherë pas shtatzënisë ajo ka rikthyer në top formë  fizikun e saj.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, e veshur me një set me lule ku duket perfekt.

FOTO/ Kiara rikthehet në super formë, ja si duket ajo pas

EMISIONET