Fifi ka disa fjalë për Adriana Matoshin

Fifi ka disa fjalë për Adriana Matoshin

Aktorja e mirënjohur dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, ka përfunduar me sukses operacionin, pasi njoftoi se i ishte rikthyer tumori në tru. Të shumta kanë qenë reagimet në rrjet dhe personat që e kanë mbështetur.

I dashuri i saj pas përfundimit të operacionit shkroi :"Faleminderit Zot."

Së fundmi edhe Fifi e ka mbështetur Matoshin dhe thotë se po pret me padurim ta takojë.

Me anë të një postimi në profilin e saj në Instagram Fifi ka zgjedhur fjalët më të mira për Matoshin, duke iu referuar si njeriu më i guximshëm që e ka njohur.

"O jeta jem, oj energji e pastër. Kom t'u maru met përqaf e met merr erë. O njeri ma i fortë e ma e guximshme që e kom njoftë najherë. Jom tut prit me zell e dashni kur të kthehesh, me bo muhabet plot se kemi shumë me fol, plus më duhen këshillat e tua. Oj aktorjma jem e preferume që ma ngjeth mishin sa herë të shoh. Të dua, të d ua shumë," shkruan Fifi.

  •      
    Fifi ka disa fjalë për Adriana Matoshin
     

EMISIONET