Çfarë po fsheh? Kiara rrëfehet tek Olta: Kam 3 muaj që e kam mbajtur përbrenda

Çfarë po fsheh? Kiara rrëfehet tek Olta: Kam 3 muaj që e

‘Prime’ i mbrëmjes së kaluar, nxori në nominim Kiarën dhe Oltën, e kjo solli tension, sidomos te Luizi i cili ka frikë se mos humbet partneren.

Pas spektaklit, ku banorët dolën në oborr për të shijuar këngët që u luajtën nga dy Dj e njohur PM dhe Dagz, Kiara foli me Kristin dhe Oltën, për t’u sqaruar lidhur me argumentin që ata dhanë, për lojën që ajo po bën në shtëpi.

Kiara po ashtu u shpreh te Olta, se që prej 3 muajsh ka diçka që po e mban të fshehtë.

Kiara: E kam pak se ngaqë jam përshtatur këtu 3 muaj, dhe më tremb realiteti jashtë. Është një sfidë për momentin, por që do më kalojë. Kam shumë e shumë gjëra që nuk do kenë rëndësinë ti diskutojmë jashtë dhe do ta kuptosh…

Olta: Jashtë Luizi nuk më ndan dot nga ty….

Kiara: Dhe do ta kuptosh që kam që tre muaj që diçka e kam mbajt përbrenda.

Olta: Kam përshtypjen që e di

Kiara: Jo nuk e di, se se kemi folur.

EMISIONET