"Edhe këtë për Dorin", Luizi mbyt me puthje Oltën, "tërbohet" Kiara: Nuk ju përçan njeri…

"Edhe këtë për Dorin", Luizi mbyt me puthje Oltën,

Sfida siameze ka ndryshuar shumë çka në raportet mes dy rivalëve "të përbetuar"në Big Brother Vip, gjithashtu pretendentë kryesorë për çmimin e madh.

Po flasim për Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin.

Gjithçka ka ndodhur në  “Big Love”, ku konkurentët  morën shumë komente.

Fillimisht ishte një mesazh i nënës së këngëtarit ku falenderonte Zotin që i bëri bashkë Luizin dhe Oltën.

Dhe më pas një kërkesë nga një fans i Luizit për ti kthyer puthjen Oltës.

Luizi nuk hezitoi duke u ngritur në këmbë dhe puthur në dy faqet Oltën dhe më pas dhe një puthje në ballë për Dorin.

Nuk mungoi dhe një koment i Kiarës që dukshëm mbeti në hije.

"Nuk ju përçan njeri me këtë që keni krijuar. Dy polet pra."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

EMISIONET