E bukura Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda, ka qenë e ftuara e parë në episodin e mbrëmshëm të emisioniT Glamour Zone në Rtv Ora.

Ndër të tjera, u realizua një kamera e fshehtë, e ideuar nga autorja dhe moderatorja Ester Bylyku, ku dukej sikur ishte duke rënë tërmet.

Shikoni reagimin e Adës, tentoi të largohej me vrap.

Mos e humbisni dhe:

KAMERA E FSHEHTË: Bie tërmet, Miss Kosova Blerta Veseli ikën duke ulëritur nga limuzina