Ç'po ndodh me monedhat e huaja që nuk dalin nga gremina? Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro sot

Ç'po ndodh me monedhat e huaja që nuk dalin nga gremina? Ja me

Sot, më 6 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.3 lekë dhe shitet me 100.8 lekë.

Euro blihet me 107 lekë dhe shitet 108 lekë.

Paundi britanik blihet me 124 lekë dhe shitet me 125.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 71.9 lekë, ndërsa në shitje me 74.1 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

KËMBIMI VALUTOR 6 SHTATOR

Ç'po ndodh me monedhat e huaja që nuk dalin nga gremina? Ja me

EMISIONET