Njihuni me 6 filmat më të mirë të Macaulay Culkin, aktorit të njohur të “Home Alone”

Njihuni me 6 filmat më të mirë të Macaulay Culkin, aktorit

Aktori i njohur Macaulay Culkin, i cili fitoi famë mbi 30 vjet më parë për rolin e tij kryesor si Kevin McCallister në filmat “Home Alone”, ka marrë yllin e tij në Hollywood Walk of Fame.

Ceremonia u mbajt ditën e djeshme dhe të pranishme ishin Natasha Lyonne dhe Catherine O’Hara.

Mamaja e Macaulay Culkin në ekran, Catherine O’Hara kishte një biletë në rreshtin e parë kur aktori i “Home Alone” mori yllin e tij në Hollywood Walk of Fame më 1 dhjetor.

O’Hara, e cila luajti nënën e Kevin McCallister, Kate në klasikun e vitit 1990 dhe vazhdimin e 1992, ndoqi ceremoninë për të festuar arritjen e tij.

Por a jeni bërë ndonjëherë kuriozë të zbuloni se cilët janë 6 filmat më të mirë të Macaulay Culkin që duhen parë patjetër?

EMISIONET