Vrau gruan dhe vëllain me sëpatë arrestohet 80-vjeçari në Gramsh

Policia ka mundur që të kapë në këto momente autorin e krimit të dyfishtë që ndodhi në Gramsh pak minuta më parë.

Shtetasi Xhevit Sinani rreth 80 vjeç, dyshohet se ka vrarë me sopatë bashkëshorten Zeqine Sinani dhe vëllamë e tij, Shaqir Sinani.

Akoma nuk dihet shkaqet e këtij krimi të rëndë, ndërsa policia është duke zbardhur dinamikën e ngjarjes.

Vrau gruan dhe vëllain me sëpatë arrestohet 80-vjeçari

vrasje e dyfishte gramsh xhevit sinani

EMISIONET