Shkrumb e hi, momenti kur makina ku vranë tre persona në Fushë-Krujë, largohet nga vendngjarja

Ora News, ka siguruar momentin kur makina e shkrumbëruar ku mbetën të vrarë Diklen Vata, Besmir Hoxha dhe Brilant Martinaj është larguar nga vendi i ngjarjes.

Siç shihet makina është shkrumbëruar totalisht. Brenda makinës u shkrumbëruan po ashtu dhe Besmir Hoxha e Brilant Martinajn.

Makina tip "Volsëagen Passat", është përfshirë  nga flakët pasi mbi të u qëlluar me breshëri automatiku.

Ndërsa Diklen Vata, arriti të dalë i gjallë nga makina, por autorët u kthyen dhe qëlluan mbi të deri sa e lanë të vdekur.

Trupat e viktimave u larguan nga vendi i ngjarjes me ambualancë.

Në vendngjarje janë gjetur rreth 50 gëzhoja, ndërkohë 3 kallashnikov janë gjetur në makinën e autorëve dhe një pistoletë në makinën e viktimave.

EMISIONET