Makina përplaset me motoçikletën në Fier, një i plagosur

Një person mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme në një aksident rrugor. Ngjarja ka ndodhur rreth 20:15, në vendin e quajtur "Mbrostar Ura".

Shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip "Benz" ka përplasur një motomjet dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Makina përplaset me motoçikletën në Fier, një i

Eshtë shoqëruar shtetasi E. S në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit të dëmtuar dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Për shkak të aksidentit është bllokuar dhe njëri sens i rrugës.

Makina përplaset me motoçikletën në Fier, një i

EMISIONET