Ky është momenti kur Habib Rexha arratiset me vrap pas vrasjes së Arjan Gosës në Kavajë

Kjo është videoja që tregon momentin kur Habib Rexha largohet me vrap pak pas ekzekutimit.

Rexha vrau me armë zjarri Arjan Gosën të dielën në një lokal në Kavajë.

Pamjet e siguruara nga gazetarja Bleona Sari tregojnë Rexhën teksa vrapon me një qese në dorë.

Pas negociatave me familjen e tij, Rexha u vetëdorëzua në polici, ku ka rrëfyer krimin dhe vendin ku kishte hedhur armën.

Ndërkohë, policia ka arrestuar edhe një mikun e tij pasi dyshohet se e ka ndihmuar Rexhën që të largohet nga vendi i ngjarjes.

Ky është momenti kur Habib Rexha arratiset me vrap pas vrasjes së

EMISIONET