Incidenti ne uzinen e Gramshit, Rama: Neutralizuam individe te dyshuar per spiunazh

Incidenti ne uzinen e Gramshit, Rama: Neutralizuam individe te dyshuar per

Kryeministri Edi Rama reagon lidhur me incidentin e ndodhur pasditen e sotme në Uzinën e Gramshit.

Rama tha se kemi të bëjmë me tre individe te dyshuar për spiunazh ndërsa nuk la pa sulmuar ata persona të cilët po keqpërdorin situaten delikate.

"Çfarë trishtimi që edhe kur bëhet fjalë për një ngjarje kaq delikate sa ajo e Gramshit, gjithëfarë gjelash laramanë ia marrin avazit majë plehut të interesave të tyre mizerabël! Po edhe çfarë krenarie për rojet ushtarake që i neutralizuan tre individët e dyshuar për spiunazh!

Shërim të shpejtë të lënduarve dhe tani të presim zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje!" 

Incidenti ne uzinen e Gramshit, Rama: Neutralizuam individe te dyshuar per

EMISIONET