Çfarë po ndodh? Pas arrestimit të Ramazan Rrajës, FNSH “rrethon” Fushë-Krujën dhe Rinasin (Video)

Çfarë po ndodh? Pas arrestimit të Ramazan Rrajës, FNSH
FNSH sot në Fushë-Krujë

Pak orë pas arrestimit të shumë të kërkuarit Ramazan Rraja me pistoletë në brez, forca të shumta policie dhe të Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zbarkur ë në orët e para të ditës së sotme në aksin Rinas-Fushë Krujë.

Sipas burimeve jo zyrtare bëhet me dije se janë mbi 6 furgonë të FNSH-së së Durrësit dhe Tiranës të cilët po zhvillojnë një aksion që duket se në fokus ka zonën e aeroportit të Rinasit.

Lajmi në përditësim...

EMISIONET