Ekskluzive/ "Shtëpi Londre" në Shkodër, sekuestrohen mbi 200 rrënjë kanabis

Ekskluzive/ "Shtëpi Londre" në Shkodër, sekuestrohen

Një aksion i policisë së Shkodrës u finalizua këtë të premte më goditjen e një banesë e cila ishte kthyer në një vend të kultivimit të lëndëve narkotike.

Në foton e siguruar nga Ora News shikohet se bimët duket në fazën përfundimtare.

Po ashtu edhe mjetet e përdorura sipas burimeve janë importuar nga jashtë vendit.

Sipas informacioneve në këtë banesë janë sekuestruar rreth 200 bime lëndë narkotikë.

Po ashtu në pranga ka përfunduar dhe personi qe i dispononte shtëpinë e Barit.

Ky është rasti i dytë në Shkodrës ku policia ka arritur të lokalizojë të tilla vende të cilat personat i përdorin për të kultivuar lëndët narkotike.

Ekskluzive/ "Shtëpi Londre" në Shkodër, sekuestrohen

EMISIONET