Policia dhe FNSH-në Sarandë kontrolle të rrepta në automjete dhe për persona të dyshimtë

Forca të shumta policie dhe të efektivët e FNSH-në janë parë ditën e sotme në rrugët e qytetit të Sarandës.

Mësohet se efektivët janë duke kruar kontrolle të rrepta në automjete dhe për persona të dyshimtë.

Nga kontrolli i ushtuar nga forcat Shqiponja dhe FNSH në vendin e quajtur Ura e Kranesë u kap një i ri nga Gjirokastra.

Këtij të fundit iu gjetën disa doza me lëndë narkotike.

EMISIONET