E rëndë në Tiranë, 52-vjeçari hidhet nga kati i pestë i pallatit

E rëndë në Tiranë, 52-vjeçari hidhet nga kati i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në kryeqytet. Policia e Tiranës njofton se një 52-vjeçar është vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati dhe ka ndërruar jetë.

"Më datë 16.05.2023, te Brryli, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati, shtetasi G. C., 52 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë".

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

tirane vetevrasje

EMISIONET