Dyshohet se u vetëhodh nga kati i dytë, ndërron jetë në spital 76-vjeçari nga Shkodra

Dyshohet se u vetëhodh nga kati i dytë, ndërron jetë në

Një 76-vj0065çar nga Shkodra ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spital si pasojë e plagëve të ,arra në kokë.

Dyshohet se shtetasi Rr. C., 76 vjeç, banues në fshatin Dobraç, Shkodër, është vetëhedhur nga dritarja e katit të dytë të banesës tij.

Ai është dërguar rreth orës 04:00, për ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Shkodër, me dëmtime në kokë.

Por nuk  ka arritur t'i mbijetojë plagëve dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

EMISIONET