Pas videos erotike GJKKO "ribashkon" Safet Gjicin me Alma K.

Pas videos erotike GJKKO "ribashkon" Safet Gjicin me Alma K.

Ish-kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, i cili ra në pranga ditën e shtunë me kërkesë të SPAK, ka dalë sot para Gjykatës së Posaçme, ku do t’i caktohet masa e sigurisë.

Gazetari i Ora News Edison Vatnikaj ka siguruar foton e Gjicit dhe Alma K. ku ndodhen në sallën e gjyqit.

Ish-kryebashkiaku i Kukësit shfaqet pas kafazit prej xhami, në pritje të parashtrimit të akuzave nga prokuroria. Më hërët ai ka refuzuar kategorikisht se ka shkelur detyrën, ndërkohë që akuzohet për korrupsion pasiv.

EMISIONET