Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 14-vjeçari në Vaun e Dejës

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 14-vjeçari

Një 14-vjeçar në Vaun e Dejës ka humbur jetën pasi dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. 

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush.

"Rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush, Vau i Dejës, shtetasi i mitur E. A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën."-njofton policia. 

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

EMISIONET